Öğretmenler Günü Hediyesi

Bu Öğretmenler Günü Kiti’nde özel tasarımlı bir teneke kutunun içerisinde öğretmenler gününe özel hazırlanmış küçük hediyeler ve bir kutlama kartı bulunuyor.

İçerisindeki her ürün ve kart kurumun logosuna, renklerine ve tarzına uygun olarak kişiselleştirildi.

Öğretmen kutuyu ilk açtığında karşısına hediyenin içeriğini ve amacını anlatan bir kutlama kartı çıkıyor.

“Bugün öğretmenler günü. Yani senin günün. Ancak verdiğin emekler sadece bir gün değil yıllar boyunca her gün, yetiştirdiğin öğrenciler ve bizler tarafından minnet ile hatırlanıyor. Ama bugün kendine biraz özel anlar yaratmaya ne dersin? Eve gittiğinde önce biraz rahatla. Ardından kendine güzel bir kahve yap, yanına da çikolatanı koy. Bir mum yak hatta ve yapmaktan en çok keyif aldığın şeyi yaparak kendini ödüllendir. Unutma sen herkes için çok ama çok değerlisin. Bugün bunu bir kez daha hatırla bizler için.”

Özel Bir Gün hediye kiti, Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerin verdikleri büyük emeklere karşılık olarak kendilerine dinlendirici ve keyifli zaman hediye etmeleri fikrine odaklandı. Bunun için kutunun içerisinde akşam eve gittiklerinde keyifle içebilecekleri bir Türk kahvesi, ona eşlik etmesi için bir çikolata, dinginleştirmesi için bir mum, dinlenmeleri ve yenilenmeleri için bir duş jeli yer alıyor.

Müşteri: Ankara’da bir özel okul

Tarih: Kasım 2016